SABRE petrol & gaz, kimyasal proses ve petrokimya endüstrileri için geniş bir ürün yelpazesinde yüksek kalite standartları ve şartnamelerine uygun enstrüman vana ve manifoldları üretir.

Sabre'nin ürün yelpazesi birçok eşsiz özellikleri yanında 700 bar basınç ve 500 deg C işletme sıcaklığına kadar dayanımlı enstrüman vanaları ve manifoldları içerir. Yanısıra Sabre, Saha Enstrumanlarını sert iklim ve atmosferlerin kötü etkilerinden korumak için enstruman montaj destek sistemleri ve koruma kutuları/kabinleri dizayn ve imal eder. Prosesi kontrol altında tutmak üzere kullanılan çeşitli ölçüm cihazlarının, güvenilir olarak kesintisiz çalışmaları işletmelerde yaşamsal öneme sahiptir. Enstrüman koruma kutuları, sahadaki bu ölçüm cihazlarının dış ortam koşullarından etkilenmeden, güvenilir olarak uzun süreli kullanımlarını sağlar.

Vanalar genellikle 316 kalite paslanmaz çelikten imal edilirler, yanısıra egzotik malzemeler örneğin Alaşım 400 ve C276 gibi malzemelerde spesifik uygulamalar için kullanılabilir.

Ürünler:

Enstrüman vana ve manifoldları

Enstrüman muhafaza kabinleri

Enstrüman montaj destek sistemleri

Daha fazla bilgi için, lütfen http://www.sabre-valves.com sayfasını ziyaret ediniz.Endüstriyel Tesislerin yapımında her aşamada hizmet vermekteyiz. 

ODAK İnşaat ve Tesisat Ltd. Şti. 
Turapoğlu Sokak Sümko Sitesi A4 Blok D:14
Kozyatağı 34736 Istanbul TÜRKİYE
TEL: +90 216 384 2733 pbx 
FAX:+90 216 384 2529
info@odak-ltd.com